Polipropilen Yama

DSC_2091

PAHA® Polipropilen Yama

PAHACEL Fıtık yaması monofilamen yapıda olup absorbe olmayan, steril, gözenekli ve vücut yapısı ile bio-uyumlu olan cerrahi malzemedir. Özel dokuma yapısı sayesinde esnektir ve her türlü şekil değişikliğinden sonra ilk haline gelir ve yapısını korur. Laparoskopik uygulamalarda kullanım kolaylığı sağlar. PAHA® Polipropilen Yama yumuşak dokusu sayesinde uygulanan bölgede hasta tarafından hissedilmez, fıtık tamiri uygulamalarında ve diğer yumuşak doku takviyelerinde kullanıma elverişlidir. Doku ile bütünleşmede ve uygulama bölgesinde yüksek görüş imkanı sağlaması ideal özelliklerindendir.

DSC_1837

Kuvvete Karşı Tutarlı

PAHA® Polipropilen Yama dokuması ideal yama özellikleri taşımaktadır, EO tekniği kullanılarak steril edilir.

Ürün bütününde sağlamlık
PAHA® Polipropilen Yama’nın ürün bütününde sağlamlık elde edilmiştir ve uygulanan kuvvete karşı tutarlı seviyede dayanım sağlar.

Transparan
PAHA® Polipropilen Yama şeffaf gözenek yapısısayesinde dokularla hızlı bütünleşme sağlar ve kolaylıkla görülebilir.

Yumuşak
PAHA® Polipropilen Yama yumuşak dokusu sayesinde laparoskopik cerrahi işlemlerde kullanım kolaylığı sağlar ve cerrahi aletlere yapışmaz.

Yapısı
PAHA® Polipropilen Yama yumuşak ve ince yapısı sayesinde doku ve çevresine zarar vermez. Uygulama sonrası hastaya rahatsızlık vermez.

% 100 Bio - Uyumluluk

Bio-uyumluluk
PAHA® Polipropilen Yama 100% bio-uyumlu olup ISO-10993 test raporları mevcuttur.

Kesim
PAHA® Polipropilen Yama ebatlamaları lazer kesim teknikleri kullanılarak yapılır. Kesim kenarlarından akma, sökülme olmaz ve istenilen ebat ve şekil kolayca elde edilebilir.

Sterilite
Polipropilenden imal ürünler EO tekniği ile steril edilmiştir.

Sertifikasyon
PAHA® Polipropilen Yama ürünler Tıbbi Cihazlar direktiflerine göre sınıf II-b olarak sınıflandırılmış olup CE belgesi ve Sağlık Bakanlığı onayı bulunmaktadır.

DSC_2129